Folia odblaskowa na znaki drogowe, taśmy ostrzegawcze

Organizacja ruchu drogowego przy pomocy znaków pionowych jest efektywna, gdy oznakowanie jest dobrze widoczne o każdej porze doby i w każdych warunkach pogodowych. W celu poprawy tej widoczności stosuje się materiały o właściwościach odbijających światło. Jednym z nich jest folia odblaskowa na znaki drogowe, którą proponujemy przy zamawianiu produktów. Jest ona przeznaczona do oklejania znaków pionowych, które nie mają własnego podświetlenia i są umieszczane w strefach nie objętych oświetleniem ulicznym.

Każda nasza folia odblaskowa charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Doskonale odbija światło reflektorów, sprawiając że znak staje się widoczny już ze znacznej odległości. W efekcie kierowca ma dość czasu, aby odpowiednio zareagować i wykonać właściwy manewr. Folia odblaskowa na znaki drogowe nie jest jedynym produktem, który pomaga w poprawie widoczności znaków. Proponujemy też taśmy ostrzegawcze służące do oklejania stałych i tymczasowych znaków drogowych, pojazdów specjalnych oraz kontenerów. Nasze produkty zwiększają widoczność i bezpieczeństwo kierowców oraz pracowników drogowych. W asortymencie naszej firmy znajdziesz m.in. folie odblaskowe 1 i 2 generacji z wzorem tzw. plastra miodu oraz folie transferowe bez podkładu (50 mb).

 

Oferujemy szeroki asortyment taśm i folii w różnorodnych kolorach:

  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa 3m biało-czerwona,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa 3m żółto-czarna,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa plaster miodu 3m biała,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa plaster miodu 3m żółta,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa plaster miodu 3m czerwona,
  • folia odblaskowa plaster miodu biała, żółta, czerwona, pomarańczowa,
  • folia ostrzegawcza zakrywająca znaki drogowe.

Ceny podane są w przeliczeniu na jeden m2 produktu.

 

Folia transferowa bez podkładu

Folia odblaskowa na znaki drogowe jest ważnym, ale nie jedynym materiałem tego typu w naszej ofercie. Sprzedajemy również specjalny produkt, który umożliwia przenoszenie wyciętych z folii liter i znaków. Tym produktem jest przezroczysta folia transferowa bez podkładu. Materiał ten został stworzony z polietylenu i zawiera klej poliakrylowy, który pozwala na bezproblemowe przenoszenie wyciętych elementów. Duża stabilność wymiarowa ułatwia precyzyjne pozycjonowanie montowanych komponentów. Nadaje się do prawie wszystkich znanych typów folii o powierzchni błyszczącej lub matowej.

 

Zastosowanie taśm odblaskowych

Zarówno folia odblaskowa, jak i taśmy odblaskowe znajdują szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie bliskość ruchu drogowego wymaga poprawy widoczności osób lub przedmiotów. Służą bezpieczeństwu, ale też skuteczności reklamy, zwłaszcza tej umieszczanej na ulicznych bilbordach i pylonach.

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

Folie odblaskowe stosuje się w celu zwiększenia bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. W tym celu przylepia się je na barierkach, kontenerach oraz znakach drogowych.

Widoczność reklam

Chcecie Państwo zwiększyć atrakcyjność swojej reklamy? Taśmy i folie odblaskowe ułatwią wyeksponowanie banneru reklamowego, który będzie widoczny zarówno za dnia, jak i w nocy.

Ochrona dla dzieci

Taśmy odblaskowe można przykleić również na wózkach dziecięcych oraz na plecakach i torbach. Dzięki temu Państwa dziecko będzie widoczne po zmroku nawet z odległości kilkudziesięciu metrów.