Odblaskowe taśmy ostrzegawcze i folie drogowe

Sprzedajemy folie odblaskowe oraz taśmy ostrzegawcze służące do oklejania stałych i tymczasowych znaków drogowych, pojazdów specjalnych oraz kontenerów. Nasze produkty zwiększają widoczność i bezpieczeństwo kierowców oraz pracowników drogowych. W asortymencie naszej firmy znajdziesz m.in. folie odblaskowe 1 i 2 generacji z wzorem tzw. plastra miodu oraz folie transferowe bez podkładu (50 mb).

Oferujemy szeroki asortyment taśm i folii w różnorodnych kolorach:

  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa 3m biało-czerwona,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa 3m żółto-czarna,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa plaster miodu 3m biała,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa plaster miodu 3m żółta,
  • taśma ostrzegawcza samoprzylepna odblaskowa plaster miodu 3m czerwona,
  • folia odblaskowa plaster miodu biała, żółta, czerwona, pomarańczowa,
  • folia ostrzegawcza zakrywająca znaki drogowe.

Ceny podane są w przeliczeniu na jeden m2 produktu.

 

Folia transferowa bez podkładu

W naszej ofercie znajdziesz również specjalny produkt, który umożliwia przenoszenie wyciętych z folii liter i znaków. Tym produktem jest przezroczysta folia transferowa bez podkładu. Materiał ten został stworzony z polietylenu i zawiera klej poliakrylowy, który pozwala na bezproblemowe przenoszenie wyciętych elementów. Duża stabilność wymiarowa ułatwia precyzyjne pozycjonowanie montowanych komponentów. Nadaje się do prawie wszystkich znanych typów folii o powierzchni błyszczącej lub matowej.

 

Zastosowanie taśm odblaskowych

Bezpieczeństwo ruchu drogowego

Folie odblaskowe stosuje się w celu zwiększenia bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. W tym celu przylepia się je na barierkach, kontenerach oraz znakach drogowych.

Widoczność reklam

Chcesz zwiększyć atrakcyjność swojej reklamy? Taśmy i folie odblaskowe ułatwią Ci wyeksponowanie banneru reklamowego, który będzie widoczny zarówno za dnia, jak i w nocy.

Ochrona dla dzieci

Taśmy odblaskowe można przykleić również na wózkach dziecięcych oraz na plecakach i torbach. Dzięki temu Twoje dziecko będzie widoczne po zmroku nawet z odległości kilkudziesięciu metrów.