Lustra magazynowe

Lustra magazynowe zwiększają widoczność w obiektach przemysłowych, w sklepach oraz na halach magazynowych. Oferujemy produkty w różnych rozmiarach. Do zestawów z lustrami dołączamy dodatkowe przybory takie jak śruby, które ułatwią Państwu zamontowanie luster przemysłowych na suficie.

 

Jakie rodzaje luster magazynowych oferujemy?

Lustra magazynowe sferyczne – w naszej ofercie znajdują się trzy rodzaje luster sferycznych: 1/2, 1/4 oraz 1/8. Każde z nich można łatwo zamontować w wąskich alejkach, na łączeniach ścian i sufitu. Szkło sferyczne gwarantuje bardzo dobrą widoczność, znacznie lepszą niż szkło płaskie.

Lustra magazynowe półkoliste – najlepszym miejscem do zamontowania tego produktu są skrzyżowania ciągów komunikacyjnych. Ich półkolista struktura zapewnia maksymalny kąt widzenia i pozwala sprawdzić, czy w sąsiadujących alejkach znajdują się jakieś pojazdy.

Lustra magazynowe z żółto-czarną ramą – ten rodzaj luster znacząco zwiększa widoczność w ciągach komunikacyjnych na halach magazynowych oraz produkcyjnych. Ich żółto-czerwona rama sprawia, że można je szybko dostrzec z odległości kilkudziesięciu metrów.