kontakt

Kontakt z firmą Vera-Via

Profesjonalna firma Vera – Via, od ponad 14 lat zajmuje się dystrybucją poziomych pionowych znaków drogowych i reklam wielkogabarytowych. Nasza siedziba mieści się w Częstochowie, na terenie województwa Śląskiego, jednak naszą ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski.

W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. znaki kierunku i miejscowości, umieszczane przy przejazdach wskaźniki i znaki kolejowe oraz wymagane prawnie w wielu miejscach oznaczenia BHP i p.poż. Proponujemy również sygnalizację wahadłową, różnego rodzaju urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pachołki drogowe. Zajmujemy się również świadczeniem kompleksowych usług z zakresu wycinania liter, wykonywania projektów grafiki, a także umieszczania druków na folii samoprzylepnej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące naszej oferty, prosimy o kierowanie ich pod podany numer telefonu lub adres email. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również formularz kontaktowy.

Firma Handlowo-Usługowa VERA-VIA

42-202 Częstochowa
ul. Tartakowa 23/29

e-mail: verareklamy@wp.pl
tel./fax: 34 365-62-46
kom.: 500-262-873

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.znakidrogowe.org oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Handlowo Usługowa "VERA-VIA" Urszula Matusik, Tartakowa 23/29 42-202 Częstochowa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem verareklamy@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny