grafika

Reklama wielkogabarytowa

Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie druku wielkoformatowego. Wykonujemy projekty grafiki i druk na folii samoprzylepnej. W naszym asortymencie znajduje się też folia odblaskowa na znaki drogowe, szyby samochodowe i witryny sklepowe. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży wszystkie prace wykonujemy starannie i fachowo. Nowoczesny sprzęt znanych marek, jak np. ploter tnący Jaguar 2 i 4 oraz ploter drukujący Mutoh ValueJet to narzędzia, które umożliwiają nam szybką i precyzyjną realizację nawet najbardziej wymagających zadań.

Druk na folii samoprzylepnej, wycinanie liter i inne usługi

Oferujemy szeroki zakres usług dopasowanych do potrzeb Zleceniodawcy. Plotery serii JAGUAR obsługują grafikę wycinaną z folii samoprzylepnych i innych materiałów ciętych na ploterach tnących. Plotery tną wszystkie typy materiałów stosowane w reklamie i sitodruku. Ploter posiada system optycznego pozycjonowania do wycinania po obrysie. Narzędzie umożliwia więc niezwykle precyzyjne wycinanie liter i innych dowolnych kształtów.

Ploter Mutoh ValueJet przeznaczony jest zaś do druku grafik indoor i outdoor, takich jak: plakaty, banery, grafiki na pojazdy, naklejki, fotografie itd. Wprowadza on nową jakość na rynku drukarek wielkoformatowych.

Doskonała jakość druku powoduje wieloletnią odporność na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, mróz czy wysokie temperatury, które mogą mieć wpływ na jakość wydruku.

Folia odblaskowa na znaki drogowe, witryny i szyby – wysokiej klasy materiały

Do wykonania znaków drogowych używamy folii odblaskowych 3M I, II i III generacji. Reklamy wykonujemy z folii odblaskowych 3M, Oracal (matowe i połysk), One Vision, która przeznaczona jest do oklejania witryn sklepowych oraz szyb samochodów. Realizujemy reklamy banerowe oraz kasetony świetlne i szyldy. Jako podłoże reklam stosujemy blachę ocynkowaną, Dibond, płyty PCV. Mamy rozległą wiedzę i doświadczenie oraz dysponujemy  nowoczesnym zapleczem technologicznym, co pozwala na realizację wielu pomysłów. Projekty grafiki wliczone są w całościową cenę. W naszej ofercie znajduje się również montaż znaków drogowych i reklam.

Wykonanie i projekty grafiki wielkogabarytowej – dlaczego my?

Jako doświadczony wykonawca oferujemy dopracowane projekty grafiki wielkogabarytowej i kompleksowe usługi w zakresie produkcji reklam i różnego typu wydruków oraz wycinania liter i innych kształtów ploterem tnącym. Główne atuty naszej oferty to:

  • wysoka jakość używanych tuszy, co zapewnia szybkie schnięcie wydruku i skraca proces wytwarzania wyrobu (w wielu przypadkach nawet do jednego dnia);
  • wysoka jakość używanych folii odblaskowych i samoprzylepnych, czego odzwierciedleniem jest długoletnia współpraca z wyżej wymienionymi markami;
  • szeroki zakres usług i wykorzystywanych materiałów – w naszej ofercie znajduje się również oklejanie płyt PCV o każdej grubości oraz wykonywanie kasetonów i wszelkiego rodzaju reklam, proponujemy również miękkie, zwijane, łatwe w transporcie i montażu znaki drogowe z folii 3 generacji.
  • fachowość i rzetelność – każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalne podejście do zamówienia, wykonanie zgodne z oczekiwaniami i zadowolenie z usługi;
  • kompleksowość usług – jesteśmy pomocni na każdym etapie realizacji Państwa pomysłu – począwszy od wykonania projektu grafiki, po ostatnie szlify przy zrealizowanych materiałach.

Zapraszamy do współpracy!