grafika

Grafika wielkogabarytowa

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości znanych marek, jakimi są ploter tnący Jaguar 2 i 4 oraz ploter drukujący Mutoh ValueJet. Są to narzędzia uznane na rynku.

Plotery serii JAGUAR obsługują grafikę wycinaną z folii samoprzylepnych i innych materiałów ciętych na ploterach tnących. Plotery tną wszystkie typy materiałów stosowane w reklamie i sitodruku. Ploter posiada system optycznego pozycjonowania do wycinania po obrysie.

Ploter Mutoh ValueJet przeznaczony jest do druku grafik indoor i outdoor, takich jak: plakaty, banery, grafiki na pojazdy, naklejki, fotografie, itd. Wprowadza on nową jakość na rynku drukarek wielkoformatowych.

Doskonała jakość druku powoduje wieloletnią odporność na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, mróz czy wysokie temperatury, które mogą mieć wpływ na jakość wydruku.

Do wykonania znaków drogowych używamy folii odblaskowych 3M I-ej, II-ej i III-ej generacji. Reklamy wykonujemy z folii odblaskowych 3M, Oracal (matowe i połysk), One Vision, która przeznaczona jest do oklejania witryn sklepowych oraz szyb samochodów. Realizujemy reklamy banerowe oraz kasetony świetlne i szyldy. Jako podłoże reklam stosujemy blachę ocynkowaną, Dibond, płyty PCV. Projekty reklam wliczone są w całościową cenę. W naszej ofercie znajduje się również montaż znaków drogowych i reklam.

Wysoka jakość używanych tuszy zapewnia szybkie schnięcie wydruku, co skraca proces wytwarzania wyrobu, w wielu przypadkach nawet do jednego dnia.

Folie, które znajdują się w naszej dystrybucji są produktem najwyższej jakości, czego odzwierciedleniem jest długoletnia współpraca z wyżej wymienionymi markami.

W naszej ofercie znajduje się również oklejanie płyt PCV o każdej grubości oraz wykonywanie kasetonów i wszelkiego rodzaju reklam.

Każdemu klientowi gwarantujemy profesjonalne podejście do zamówienia, wykonanie zgodne z oczekiwaniami i zadowolenie z usługi. Jesteśmy pomocni od graficznego projektu po ostateczne wykonanie zamówienia.

Proponujemy znaki drogowe – miękkie zwijane wykonywane z folii III-ej generacji, których zaletami są małe gabaryty, szybki i wygodny montaż. Znaki mogą być przewożone w autach osobowych.

Zapraszamy do współpracy!